MODERNÍ ČARODĚJKA A VĚDMA

Jsem kartářka Adriana

Výkladem karet se zabývám již přes 20 let – stejně jako moje prababička, babička, maminka. Jsem šťastná za dar, který mám a jehož prostřednictvím Vám mohu poradit a najít cestu ve Vašich obtížných životních situacích a na Vašich životních křižovatkách.

K odkrývání Vašich osudů používám karty mariášové, andělské, tarotové, obrázkové – v různých kombinacích, tak jak mi je osud vkládá do rukou. Vždy dostanete informace, které potřebujete a pro které si ke mně chodíte. Karty jsou moje cesta a energie, kterou jsem dostala darem. A tuto energii ráda předávám dál.

Výklad karet Vám mohu nabídnout mnoha způsoby. Osobně v Brně nebo bezkontaktně přes videohovor, What’sApp, Viber FaceTime. Vždy své karty uvidíte (osobně nebo přes kameru), jejich význam Vám doplním informacemi, které mi k Vám s kartami přicházejí.

 

Platba bezkontaktního výkladu probíhá vždy předem na můj účet po domluvě termínu a času, kdy výklad proběhne. 

klientů

výkladů

změn ve Vašem životě

VAŠE Nejčastější OTÁZKY

ODPOVĚDI NA VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Výklad karet Vám ukáže především všechny důležité osoby a vztahy ve Vaší blízkosti. Také Vám ukáže Vaši zdravotní, pracovní a ekonomickou situaci. Uvidíte změny, které Vás v budoucnosti čekají a karty Vám ukáží Vaše možnosti ve Vašem dalším rozhodování. Vždy ale záleží na Vás, kterou z nabízených cest si zvolíte Vy sami.

Výklad karet se Vám bude plnit postupně – v řádech dnů, týdnu a měsíců. Přibližně do doby jednoho roku.

Výklad karet na druhou osobu vzdáleně přes Vás vyložit z etických důvodů nelze.

Ano, chodí. Pak jsou mile překvapeni a zaskočeni tím, že se jim předpovědi postupně plní.
Často se pak na další výklad vrátí.

Na výklad karet můžete chodit bez omezení. Přijít nebo zavolat můžete vždy, když se potřebujete zeptat na Vaši blízkou i vzdálenou budoucnost, když stojíte na životní křižovatce a nevíte, jak dál.

Výklad karet je možné zakoupit i jako dárkový poukaz.